Vienīgo koncertu Latvijā sniegs a cappella grupa "Accent"

Koncertsērijā "Art of Riga Jazz" 10. decembrī kinoteātrī "Splendid Palace" koncertēs strauju popularitāti ieguvusī ASV un Eiropas kopprojekts a cappella grupa "Accent", kurā apvienojušies seši dziedātāji no piecām valstīm.
29. Oktobrī, 2019, 15:50
Dalīties

"Accent" ir sešu vīru a cappella grupa, kurā pārstāvētas piecas valstis un kas visā pasaulē populārajā dziedāšanas stilā radījusi pati savu nišu. Visi "Accent" dalībnieki ir atzīti dziedātāji un instrumentālisti arī ārpus grupas darbības, bet tieši kopā viņi spēj radīt jaunas vokālā džeza nokrāsas.

"Accent  ir pārsteidzošākā jaunā vokālā grupa uz planētas! Lieliski aranžētāji un dziedātāji, viņi piedāvā viskrāšņākās harmonijas, nevainojamu svingu, grūvu, izjūtu un intonāciju." - Jorge Calandrelli, ar "Grammy" balvu godalgots komponists .

 

Jean-Baptiste Craipeau (Francija), Simon Åkesson (Zviedrija), Danny Fong (Kanāda), Andrew Kesler (Kanāda),  James Rose (Apvienotā Karaliste) un Evan Sanders (ASV) sanāca kopā, pateicoties... sociālajiem medijiem.
Viņi viens par otru ieinteresējās interneta vietnē "YouTube", kur kļuva par faniem katra individuālajiem vokālajiem video.

Rīgā grupa piedāvās ieskatu arī savā jaunajā Ziemassvētku albumā, kurā atrodamas gan labi zināmas Ziemassvētku dziesmas, gan gluži svaigas pašu sacerētas kompozīcijas. Paši "Accent" jauno disku uzskata par savu līdz šim ambiciozāko projektu, jo tajā piedalās arī  Arturo Sandoval, "Gordon Goodwin's Big Phat Band", ar "Grammy" balvu godalgota amerikāņu komponiste Nan Schwartz un vēl citi viesi.

Biļetes "Biļešu Serviss"