Festivāla “Rīgas Ritmi” komanda šajā traģiskajā brīdī solidarizējas ar Izraēlas tautu

Festivāla “Rīgas Ritmi” komanda šajā traģiskajā brīdī solidarizējas ar Izraēlas tautu un tai piederīgajiem lieliskajiem mūziķiem, kuri uzstājušies mūsu pasākumos. Yasmin Levy, Avishai Cohen, Ester Rada, Ori Jacobson, Tamir Grinberg, Tamuz Nissim, Adam Ben Ezra, Dobrek Bistro, Ori Dakari un daudzi citi, arī Emmet Cohen, kurš uzstāsies koncertsērijā “Art of Riga Jazz” 28. oktobrī, – lai stiprs gars ir ar jums!

Art of Riga Jazz 2023 uzstāsies ASV, Itālijas un Francijas mākslinieki

No šā gada 13. oktobra līdz 3. novembrim festivāla “Rīgas Ritmi” rudens koncertsērijā “Art of Riga Jazz” Latvijas Radio 1. studijā uzstāsies daudzpusīgais amerikāņu džeza pianists Emmet Cohen ar savu trio, izcilais itāļu pianists Lorenzo De Finti ar savu kvintetu, četru muzikāli zinātkāru itāļu grupa “Satoyama” un franču-togo dziedātāja ar plašu skatījumu uz mūzikas pasauli Laura Prince kopā ar pianistu Grégory Privat no Martinikas.

Festivāls "Rīgas Ritmi 2023" norisināsies jūlija pirmajā nedēļā

23. starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi” šogad norisināsies no 5. jūlija līdz 8. jūlijam. Rīgā ieradīsies Kubas, Šveices, Mozambikas, Spānijas, Francijas, Dānijas un Apvienotās Karalistes mākslinieki, bet centrālais notikums būs Maestro Raimonda Paula simfodžeza programmas “Dziesmas bez vārdiem” pirmatskaņojums kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga”.

Nācis klajā Māra Briežkalna kvinteta albums “Latgalian Evergreens”

Turpinot latviešu tautas mūzikas un leģendāru mūsu komponistu veikuma apspēlēšanu džeza žanrā, nācis klajā Latgales reģionam veltīts Māra Briežkalna kvinteta albums “Latgalian Evergreens”. Publiski tas tiks prezentēts ar uzstāšanos Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” ceremonijā Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē 4. martā.