Noslēdzies džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage”

Ar iedvesmojošu meistarklasi no rīta un lielisku amerikāņu dziedātāja un bundzinieka Džeimisona Rosa ērģeļu trio uzstāšanos 9. aprīļa vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” noslēdzās starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”. Pirms rezidējošā mākslinieka un starptautiskās žūrijas locekļa koncerta tika paziņoti konkursa uzvarētāji.

Zināmi džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage” finālisti

Pēc koncerta 7. aprīlī kinoteātrī “Splendid Palace” kļuvuši zināmi džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2022” finālisti, kuri uzstāsies šovakar, 8. aprīlī. Vakar konkursa koncertā par ceļazīmi uz finālu sacentās 23 dalībnieki no kopumā 13 valstīm.

Sācies džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”

Līdz ar dalībnieku uzstāšanās kārtas numura izlozi Latvijas Radio 1. studijā un pirmo jam session vakaru sācies starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”. Konkursa koncerts ar kopumā 13 valstis pārstāvošu 23 dalībnieku uzstāšanos notiks jau šovakar, 7. aprīlī pulksten 18.00 kinoteātrī “Splendid Palace”.

“Riga Jazz Stage 2022” tuvojas

Tuvojas Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022” kas norisināsies no 7. līdz 9. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” Rīgā. 30. martā notika pasākumam veltīta preses konference, kurā piedalījās “Riga Jazz Stage” rīkotāji, LR kultūras ministrs Nauris Puntulis, Maestro Raimonds Pauls un vēl citi ar konkursu saistīti runātāji.