Pirmo reizi Rīgā Čārlijs Hanters un Lūsija Vudvarda!

Improvizācijas un džeza mūzikas koncertsērijā "Art of Riga Jazz" 15. un 16. novembrī Latvijas Radio 1. studijā koncertēs Čārlijs Hanters (Charlie Hunter) un dziedātāja Lūsija Vudvarda (Lucy Woodward)
30. Oktobrī, 2019, 15:40
Dalīties

Visā džeza pasaulē Čārliju uzskata par septiņu un astoņu stīgu ģitāras autoritāti. Jau 16 gadus un gandrīz 30 albumus Charlie Hunter pastāvīgi papildina savu ģeniālo ģitārspēli gan kā novatorisks komponists, gan kā dažādu mūziķu sastāvu vadītājs. Viņš ir sastrādājies ar Norah Jones, Mos Def, John Mayer, D'Angelo un neskaitāmiem citiem prominentiem mūziķiem. Viņš turpina apdullināt auditoriju ar spēju vienlaikus izcelt garšīgas basa daļas, melodiskās līnijas un šūpojošus ritmus.

Lucy Woodward savukārt ir spēcīgas balss īpašniece, kura papildu savai četru albumu solokarjerai uzstājusies kopā ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Celine Dion, Rod Stewart, Joe Cocker, Barbra Streisand, Chaka Khan, Carole King, kā arī leģendāro fusion jazz grupu "Snarky Puppy" un easy listening stila spīdekļiem "Pink Martini".

“Lūsija ar savu kaislīgi virtuozo un daudzpusīgo vokālu kopā ar Hantera unikālo ģitārspēli rada apbrīnojamu, vēl nedzirdētu skanējumu!” –Michael League, Snarky Puppy

 

Šā gada pavasarī nāca klajā Čārlija un Lūsijas kopalbums "Music! Music! Music!", kura kompozīcijas arī būs gluži svaigās koncertprogrammas pamats. Lai arī pirmoreiz saspēlējušies tikai pērn, Hanters un Vudvarda rada ļoti pārliecinoša muzikālā tandēma sajūtu.

Biļetes "Biļešu Serviss"

15.novembris biļetes

16.novembris biļetes