Džeza vakari muzikālajā bārā - restorānā “Trompete”

5. Februārī, 2018, 15:24
jazzin.lv
Dalīties

Šo ceturtdien, 8. februārī plkst. 20.00 džeza klubā "Trompete" uzstāsies Andersons/ Lipskis/ Jaunalksnis. Atis Andersons - klavieres, Toms Lipskis Music - bass, Janis Jaunalksnis - bungas. Pēc koncerta, kā jau ik ceturtdienu, ar mūziķiem uz skatuves varēs pievienoties ikviens džeza mūziķis. 

9. februārī plkst. 22.00  "Trompete" uzstāsies Dzenuška / Miezis / Bambāne / Dižais. Koncertā tiks izpildītas džeza standartu aranžijas un originālkompozīcijas. Miķelis Dzenuška - marimba, Ēriks Miezis - vibrofons, Evita Bambāne - kontrabass, Sigvards Dižais - bungas.

10. februārī plkst. 22.00 klubā "Trompete" uzstāsies seno Austrumu un mūsdienu Rietumu mūzikasapvienojums, Etno-džeza grupa Baraka.

Baraka – ir Vidusāzijas tradīciju sintēze ar eiropiešu džeza mūziķu improvizācijas meistarību, kura ļauj mūsdienu klausitājiem novērtēt Rietumu mākslas skaistumu un poētiku.
Jaunā mūzikas programma – meditatīva „world” mūzika ar etno-džeza nokrāsu, kura harmonē ar dziļi izjustu sievietes vokālu. Brīnišķīgas liriskas dziesmas un balādes vēsta par cilvēka jūtām un pārdzīvojumiem, dziesmas par mīlestību ar neatkārtojamo tēlu kārtu.

Artem Sarvi - piano
Artūrs Kutepovs - guitar
Devika Evsikova - Chapman Stick, voc
Dmitry Evsikov - tabla


Ieeja brīva

Peldu iela 24, Rīga