Konkurss tiek pārcelts uz 2021. gadu

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2020", kam no šā gada 2. līdz 4. aprīlim bija jānotiek kinoteātrī "Splendid Palace" Rīgā, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pārcelts uz nākamā gada 8. - 10. aprīli.
13. Martā, 2020, 10:59
Dalīties

Visiem dalībniekiem, kuri bija apstiprināti šā gada konkursā, tiks piedāvāts piedalīties "Riga Jazz Stage" 2021. gada aprīlī. Savu uzstāšanos nākamā gada 10. aprīlī jau apstiprinājis "Grammy" balvas nominants, prestižā Thelonious Monk konkursa uzvarētājs, amerikāņu komponists, dziedātājs un bundzinieks Džeimisons Ross. 

Apturēta arī sadarbībā ar "Tele 2" organizētā tiešsaistes balsošana par skatītāju simpātiju konkursa mājaslapā rigajazz.lv.

Konkurss "Riga Jazz Stage" tradicionāli norisinās divās kategorijās. Nemainīgi konkursam pieteikties tiek aicināti džeza vokālisti, bet gadu no gada mainās instrumentālā kategorija, kurai pieteikties aicināti ģitāristi, basisti, pianisti, bundzinieki, saksofonisti, trompetisti un trombonisti.  

Iegādātās biļetes ir derīgas uz "Riga Jazz Stage" koncertiem 2021. gada.

"Riga Jazz Stage" organizētāji "Mūsdienu mūzikas centrs" pateicas visiem par izrādīto interesi un sapratni, kā arī izsaka pateicību pasākuma atbalstītājiem – Rīgas domei, VKKF, A/S "Tele 2", Rīgas brīvostai, "A&T Trade Music", A/S "Olainfarm", Latvijas Radio un SIA "Lofbergs Baltic".