Izsludināts džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2020"!

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2020” notiks no 2. līdz 4. aprīlim kinoteātrī "Splendid Palace". Par uzvarētāja titulu divās kategorijās sacentīsies džeza vokālisti un džeza bundzinieki.
5. Novembrī, 2019, 17:20
Dalīties

"Riga Jazz Stage 2020" notiks jau 13. reizi un pulcēs mūzikas talantus no visas pasaules. Konkursantus vērtēs prominenta starptautiskā žūrija, padarot "Riga Jazz Stage" par visīstākajiem džeza mūzikas svētkiem.

Konkursā aicināti piedalīties džeza talanti no visas pasaules divās kategorijās - "Džeza vokāls" un "Džeza bungas".

Pieteikumu pieņemšana elektroniski, reģistrējoties mājaslapā www.rigajazz.lv, līdz 2020. gada 10. janvārim. Plašāks info - konkursa nolikumā.

Rezidences mākslinieks, Grammy balvas nominants, prestižā Thelonious Monk konkursa uzvarētājs, amerikāņu komponists, dziedātājs un bundzinieks Džeimisons Ross (Jamison Ross). Mākslinieks piedalīsies žūrijas darbā, sniegs meistarklases, kā arī uzstāsies Gala koncertā 4. aprīlī.

"Riga Jazz Stage ir starptautiskas džeza mūzikas svinības – izcili talanti un pārsteidzoši notikumi!" - A BU /Ķīna/, RJS 2019 uzvarētājs. 

Balvu fonds ietver naudas balvas vairāk nekā EUR 7000 apmērā un koncertu uzaicinājumus uz džeza festivāliem un klubiem visā pasaulē.