Izsludināta mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2022” programma

Izsludināta 22. starptautiskā improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi” programma. Festivāls norisināsies no 30. jūnija līdz 2. jūlijam, kad Rīgā uzstāsies džeza grandu supergrupa “Modern Standards Supergroup” ar Billy Cobham, Randy Brecker un Bill Evans sastāvā, globālās mūzikas apvienība “Ayom” no Portugāles, amerikāņu dziedātājs Clark Beckham, grupa “Very Cool People” ar dziedātāju Paulu Saiju, britu dziedātājs, multiinstrumentālists Xantoné Blacq un citi mākslinieki. Uzsākta arī biļešu tirdzniecība.

Noslēdzies džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage”

Ar iedvesmojošu meistarklasi no rīta un lielisku amerikāņu dziedātāja un bundzinieka Džeimisona Rosa ērģeļu trio uzstāšanos 9. aprīļa vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” noslēdzās starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”. Pirms rezidējošā mākslinieka un starptautiskās žūrijas locekļa koncerta tika paziņoti konkursa uzvarētāji.

Sācies džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”

Līdz ar dalībnieku uzstāšanās kārtas numura izlozi Latvijas Radio 1. studijā un pirmo jam session vakaru sācies starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022”. Konkursa koncerts ar kopumā 13 valstis pārstāvošu 23 dalībnieku uzstāšanos notiks jau šovakar, 7. aprīlī pulksten 18.00 kinoteātrī “Splendid Palace”.

“Riga Jazz Stage 2022” tuvojas

Tuvojas Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2022” kas norisināsies no 7. līdz 9. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” Rīgā. 30. martā notika pasākumam veltīta preses konference, kurā piedalījās “Riga Jazz Stage” rīkotāji, LR kultūras ministrs Nauris Puntulis, Maestro Raimonds Pauls un vēl citi ar konkursu saistīti runātāji.

Vasarā notiks mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi 2022”

22. starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi” šogad norisināsies no 30. jūnija līdz 2. jūlijam. Rīgā uz brīvdabas skatuvēm uzstāsies gan džeza, gan globālās mūzikas mākslinieki no ārvalstīm un, protams, arī Latvijas – apvienība “Ayom” no Portugāles, amerikāņu dziedātājs Clark Beckham, itāliešu dziedātāja Valentina Fin, grupa “Very Cool People” kopā ar dziedātāju Paulu Saiju un citi mākslinieki.

Riga Jazz Stage 2022 biļetes jau pārdošanā!

Uzsākta starptautiskā džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage” biļešu tirdzniecība. Pasākums notiks no 7. līdz 9. aprīlim “Splendid Palace” kinoteātrī Rīgā. Gan klātienes, gan tiešsaistes biļetes nopērkamas aula.lv.