Dalībnieks

Sofia Rubina

Igaunija

Biogrāfija

Sofija Rubina ir džeza dziedātāja no Igaunijas, kas arī aiz savas valsts robežām zināma kā talantīga un radoša māksliniece.

Septiņu gadu vecumā viņa sāka apgūt klavierspēli un deviņu gadu vecumā sāka apmeklēt vokālās nodarbības. Jau 15 gadu vecumā viņai bija pirmais oficiālais koncerts. Dziedāšanu Sofija mācījusies mūzikas koledžā Sočos (Krievija), studējusi Vācijā Cottbus konservatorijā un Tartū Universitātē džeza un popmūzikas mūzikas nodaļā. Pašlaik studē prestižajā Bērklijas mūzikas koledžā (BerkleeCollegeofMusic), ASV.

Par dziedāšanu viņa saka: "Liela daļa no uzstāšanās ir saistīta ar improvizāciju. Uz skatuves man patīk būt nedaudz koķetai, vienmēr censties pārsteigt publiku ar kaut ko jaunu. Man ir ļoti svarīgi priekšnesumā atklāt tās emocijas, ko manī raisa skanošā mūzika."

Dziedātājai patīk uzstāties dažādos mūzikas žanros, bet galvenokārt viņa aizraujas ar džezu, klubu mūziku, soul, klasisko un ebreju nacionālo mūziku. Viens no jaunākajiem projektiem saistīts ar klubu mūzikas interpretēšanu džeza stilā.