Dalībnieks

Laura Põldvere

Igaunija

03_My_Foolish_Heart
04:46
06_Softly_As_In_A_Morning_Sunrise
04:02

Biogrāfija

“Mani aizrauj tās sajūtas, ko iegūstu no vēl neiepazītām jomām un mūzikas, kas atspoguļo šo trako pasauli. Man patīk spēlēties ar balsi.”


Dziedātājas karjeru Laura aizsāka 2005. gadā, kad viņai radās iespēja prezentēt Igauniju, piedaloties Eirovīzijas dziesmu konkursā Kijevā kopā ar grupu Suntribe, ko viņa atkāroti izdarīja 2017. gadā. 

Māksliniece laidusi klasā 4 solo albumus pop mūzikas žanrā un 3 albumus džeza jomā – džeza standartus kopā ar Tõnu Naissoo Trio, improvizācijas pop/jazz albumu ar Carrot Lights un džeza standartus ar Joel Remmel.

Šobrīd Laura sadarbojas ar igauņu saksofonistiem Raivo Tafenau and Villu Veski, ar kuriem 2018. gadā plāno ierakstīt alternative-rave-club-jazz music compilation. 

2007. gadā viņai piešķīra stipendiju mācībām Berklijas Mūzikas koledžā Bostonā, pēc kuras sekoja studijas Jazz&Rock skolā Freiburgā, Vācijā. 2012. gadā iegūts bakalaurs džeza vokālā Igaunijas Mūzikas akadēmijā, un pēc tam arī maģistrs mūsdienu improvizācijā. Paralēli studijām dziedātāja ir piedalījusies starptautiskajās meistarklasēs Somijā, Vācijā, Šveicē, Francijā un dažādās vokālās sacensībās (Lady Summertime, Riga Jazz Stage, Nõmme Jazz, etc).

2008. gadā viņa tika piešķirts Igaunijas Mūzikas balva tituls Gada sieviete. 2013. gadā viņu nosauca par visvairāk spēlēto izpildītāju Igaunijā pēdējo 5 gadu laikā.