Biļetes uz "Riga Jazz Stage 2019” jau pārdošanā

No 4. līdz 6.aprīlim “Riga Jazz Stage 2019” aicina melomānus apmeklēt Konkursa koncertu, Konkursa finālu un Gala koncertu ar portugāļu džeza dīvas Maria João uzstāšanos.
21. Decembrī, 2018, 11:14
Dalīties

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2019” jau tradicionāli Rīgā pulcēs uzlecošās džeza zvaigznes no visām pasaules malām, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursa radošajai atmosfērai, atklāt jaunus māksliniekus un baudīt pārsteidzošu, vēl nedzirdētu skanējumu. Biļetes konkursam var iegādāties www.bilesuserviss.lv.

No 4. līdz 6.aprīlim “Riga Jazz Stage 2019” aicina melomānus apmeklēt Konkursa koncertu, Konkursa finālu un Gala koncertu ar portugāļu džeza dziedātājas Maria João uzstāšanos.

“Riga Jazz Stage” notiek divās kategorijās – “Džeza vokāls”, kas ir nemainīga konkursa vērtība, un instrumentu kategorija, kas katru gadu mainās. 2019.gadā uzstāsies mākslinieki kategorijā “Džeza piano”.

Konkursa koncertā 4.aprīlī par iekļūšanu finālā sacentīsies visi uz Rīgu uzaicinātie konkursanti. Viņu uzstāšanos pavadīs „Riga Jazz Quartet”, kurā apvienojušies Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Andris Buķis (bungas), Andris Grunte (bass) un Jānis Bērziņš (ģitāra).

Konkursa finālā 5.aprīlī par balvām cīnīsies 12  jaunie džeza talanti.

6.aprīlī kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies Gala koncerts. Pirmajā daļā apbalvošanas ceremonija ar uzvarētāju priekšnemsumiem, koncerta otrajā daļā  uzstāsies portugāļu džeza dīva Maria João.

Džeza talanti satiekas Rīgā!